Koti > Tuotteet > Muuntajat > Current Sense Transformers > B82801B0305A125
B82801B0305A125
B82801B0305A125
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82801B0305A125 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82801B0305A125
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CURR SENSE XFMR 1:125 SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs1800 pcs6300 pcs
Product parameter
Osa numero B82801B0305A125 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CURR SENSE XFMR 1:125 SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65645 pcs Tietolomake B82801B Series
Kategoria Muuntajat Paino 0.014 oz (0.4g)
Tyyppi Invasive Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen 1:125
päättyminen Style Gull Wing Koko / Dimension 0.280" L x 0.320" W (7.11mm x 8.13mm)