Koti > Tuotteet > Suodattimet > Power Line suodatinmoduulit > B84143B120R112
B84143B120R112
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B84143B120R112 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B84143B120R112
Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 520/300VAC 120A CHAS
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B84143B120R112 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 520/300VAC 120A CHAS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4481 pcs Tietolomake B84143B R110, R112
Kategoria Suodattimet Jännite - Nimellinen DC -
Jännite - Nimellisjännite 520V, 300V päättyminen Style Terminal Block, Wire Leads
Sarja B84143B Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi -
Taajuus - käyttö 50/60Hz Suodatintyyppi Three Phase (Delta)
nykyinen 120A kokoonpano Two Stage