Koti > Tuotteet > Suodattimet > Power Line suodatinmoduulit > B84143V0016R229
B84143V0016R229
B84143V0016R229
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B84143V0016R229 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B84143V0016R229
Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 192 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero B84143V0016R229 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 192 pcs Tietolomake B84143VxR,S229 Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Nimellinen DC -
Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta) 520V Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali) 300V