Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > B85121A2503C160
B85121A2503C160
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B85121A2503C160 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B85121A2503C160
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.05UF 600V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero B85121A2503C160 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.05UF 600V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1912 pcs Tietolomake
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 600V
Toleranssi ±20% thread Size M10x0.75
lämpötila kerroin - Koko / Dimension 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
Sarja B85121 Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) - Yksityiskohtainen kuvaus 0.05µF Feed Through Capacitor 600V Axial, Bushing
DC-vastus (DCR) (maksimi) - kapasitanssi 0.05µF