Koti > Tuotteet > Suodattimet > Power Line suodatinmoduulit > B86305L0035R000
B86305L0035R000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B86305L0035R000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B86305L0035R000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 520VAC 35A CHASS
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 645 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero B86305L0035R000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FILTER 520VAC 35A CHASS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 645 pcs Tietolomake
Kategoria Suodattimet Jännite - Nimellinen DC -
Jännite - Nimellisjännite 520V päättyminen Style Terminal Block
Sarja B86305 Muut nimet B86305L 35R
B86305L35R
Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 33 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi 840µH
Taajuus - käyttö 50/60Hz Suodatintyyppi Three Phase (Delta)
nykyinen 35A kokoonpano Single Stage