Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > S14K130E2K1
S14K130E2K1
S14K130E2K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S14K130E2K1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S14K130E2K1
Valmistaja EPCOS (TDK)
Kuvaus VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero S14K130E2K1 Valmistaja EPCOS (TDK)
Kuvaus VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 253730 pcs Tietolomake B722x Series, AdvanceD-MP S14
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 184.5V
Varistorin jännite (maksimi) 205V Sarja -
RoHS-tila Bulk Polarisaatio Disc 14mm