Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > ESS010W-0200-42
ESS010W-0200-42
ESS010W-0200-42
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESS010W-0200-42 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESS010W-0200-42
Valmistaja ERP Power
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 200MA
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero ESS010W-0200-42 Valmistaja ERP Power
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 200MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4451 pcs Tietolomake ESS, ESST Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 0.34 lb (154g)
Voltage - lähtö 28 ~ 42 V Jännite - tulo (Min) 120VAC
Jännite - tulo (Max) 277VAC Tyyppi Constant Current
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm) Sarja ESS
Arvioinnit IP64, NEMA 410 Virta (wattia) 8W
Käyttölämpötila -30°C ~ 90°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, SCP
tehokkuus 87% himmennys Analog, ELV, Triac
Yksityiskohtainen kuvaus 200mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 200mA