Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > ESSV030W-0620-42
ESSV030W-0620-42
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESSV030W-0620-42 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESSV030W-0620-42
Valmistaja ERP Power
Kuvaus 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero ESSV030W-0620-42 Valmistaja ERP Power
Kuvaus 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY, Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4902 pcs Tietolomake ESSV Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Voltage - lähtö 24 ~ 42 V
Jännite - tulo (Min) 120VAC Jännite - tulo (Max) 277VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 3.30" L x 1.57" W x 1.07" H (83.8mm x 39.9mm x 27.2mm)
Sarja ESSV Arvioinnit IP66
Virta (wattia) 26W Muut nimet 1800-1093
Käyttölämpötila - Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, SCP
tehokkuus 87% himmennys Analog, ELV, Triac
Yksityiskohtainen kuvaus 620mA 24 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 620mA