Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > UHD160-1002
UHD160-1002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UHD160-1002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UHD160-1002
Valmistaja ERP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 160W
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero UHD160-1002 Valmistaja ERP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 160W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1321 pcs Tietolomake UHD 160, 365 Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 4kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.08" H (101.6mm x 50.8mm x 27.4mm) Sarja UHD160
Virta (wattia) 160W Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Universal Input
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.66A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 6.66A Hyväksynnät cUL, UL, VDE