Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > VLB260W-12
VLB260W-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VLB260W-12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VLB260W-12
Valmistaja ERP Power
Kuvaus LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero VLB260W-12 Valmistaja ERP Power
Kuvaus LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1568 pcs Tietolomake VLB260 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Voltage - lähtö 12V
Jännite - tulo (Min) 120VAC Jännite - tulo (Max) 277VAC
Tyyppi Constant Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 9.47" L x 2.00" W x 1.52" H (240.5mm x 50.8mm x 38.6mm)
Sarja VLB260 Arvioinnit IP66
Virta (wattia) 260W Muut nimet 1800-1126
VLB260W-12-ND
Käyttölämpötila 90°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 93% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 21.67A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 21.67A