Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > VLM40W-12
VLM40W-12
VLM40W-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VLM40W-12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VLM40W-12
Valmistaja ERP Power
Kuvaus LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero VLM40W-12 Valmistaja ERP Power
Kuvaus LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5603 pcs Tietolomake VLM60/40 Series Long Datasheet*
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Voltage - lähtö 12V
Jännite - tulo (Min) 120VAC Jännite - tulo (Max) 277VAC
Tyyppi Constant Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 5.12" L x 0.78" W x 0.78" H (130.0mm x 19.8mm x 19.8mm)
Sarja VLM40 Arvioinnit IP20
Virta (wattia) 40W Muut nimet 1800-1132
VLM40W-12-ND
Käyttölämpötila 90°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 93% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.33A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 3.33A