Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > BFC238564102
BFC238564102
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BFC238564102 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BFC238564102
Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1250 pcs
Product parameter
Osa numero BFC238564102 Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 207867 pcs Tietolomake Film Capacitors GuideBFC2385 Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 700V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm)
Sarja MKP385 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 222238564102 Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 1000pF