Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > CDR31BP181BFURAB
CDR31BP181BFURAB
CDR31BP181BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CDR31BP181BFURAB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CDR31BP181BFURAB
Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP CER 180PF 100V BP 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CDR31BP181BFURAB Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP CER 180PF 100V BP 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3980 pcs Tietolomake CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin BP Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti R (0.01%) Yksityiskohtainen kuvaus 180pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
kapasitanssi 180pF Sovellukset General Purpose