Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > CDR32BP101BFURAJ
CDR32BP101BFURAJ
CDR32BP101BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CDR32BP101BFURAJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CDR32BP101BFURAJ
Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP CER 100PF 100V BP 1206
Product parameter
Osa numero CDR32BP101BFURAJ Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP CER 100PF 100V BP 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4527 pcs Tietolomake CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin BP Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti R (0.01%) Yksityiskohtainen kuvaus 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
kapasitanssi 100pF Sovellukset General Purpose