Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > CDR34BP432BFURAB
CDR34BP432BFURAB
CDR34BP432BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CDR34BP432BFURAB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CDR34BP432BFURAB
Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
Osa numero CDR34BP432BFURAB Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP CER 4300PF 100V BP 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5703 pcs Tietolomake CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.059" (1.50mm)
lämpötila kerroin BP Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti R (0.01%) Yksityiskohtainen kuvaus 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
kapasitanssi 4300pF Sovellukset General Purpose