Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CDR35BP562BFURAJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CDR35BP562BFURAJ
Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP CER 5600PF 100V BP 1825
Product parameter
Osa numero CDR35BP562BFURAJ Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP CER 5600PF 100V BP 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5950 pcs Tietolomake CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.059" (1.50mm)
lämpötila kerroin BP Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja Military, MIL-PRF-55681, CDR35 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti R (0.01%) Yksityiskohtainen kuvaus 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
kapasitanssi 5600pF Sovellukset General Purpose