Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > PLTT0805Z9530QGT5
PLTT0805Z9530QGT5
PLTT0805Z9530QGT5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PLTT0805Z9530QGT5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PLTT0805Z9530QGT5
Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus RES SMD 953 OHM 0.02% 1/4W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero PLTT0805Z9530QGT5 Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus RES SMD 953 OHM 0.02% 1/4W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19427 pcs Tietolomake PLTT Series~
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.02%
lämpötila kerroin ±5ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Sarja PLTT
paneeli tila 953 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 215°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.033" (0.84mm) ominaisuudet Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 953 Ohms ±0.02% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film