Koti > Tuotteet > Laitteisto, kiinnittimet, tarvikkeet > niitit > BR2-226-01
BR2-226-01
BR2-226-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BR2-226-01 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BR2-226-01
Valmistaja Essentra Components
Kuvaus BARBED FASTENR 0.226 1000 PCS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero BR2-226-01 Valmistaja Essentra Components
Kuvaus BARBED FASTENR 0.226 1000 PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 713575 pcs Tietolomake BR Series DrawingFasteners Catalog
Kategoria Laitteisto, kiinnittimet, tarvikkeet Tyyppi Barbed Fastener (2 Piece)
Sarja BR niitti Pituus 0.226" (5.74mm)
niitti Halkaisija - Muut nimet 21100014
BR2-226-01-ND
BR222601
RPC3537
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable materiaali Nylon
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
reiän halkaisija 0.281" (7.14mm) Head Korkeus 0.063" (1.60mm) 1/16"
Head Halkaisija 0.406" (10.31mm) Grip Range 0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Barbed Fastener (2 Piece) 0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm) Grip Range Nylon