Koti > Tuotteet > Laitteisto, kiinnittimet, tarvikkeet > Hallitus tukee > DLCBSHD-20M-19
DLCBSHD-20M-19
DLCBSHD-20M-19
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DLCBSHD-20M-19 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DLCBSHD-20M-19
Valmistaja Essentra Components
Kuvaus BRD SPT SNAP LOCK NYLON 20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero DLCBSHD-20M-19 Valmistaja Essentra Components
Kuvaus BRD SPT SNAP LOCK NYLON 20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 240929 pcs Tietolomake DLCBS Series Drawing
Kategoria Laitteisto, kiinnittimet, tarvikkeet Tuki Paneelin paksuus 0.031" ~ 0.087" (0.79mm ~ 2.20mm)
Tuki Reiän halkaisija 0.250" (6.35mm) 1/4" Sarja DLCBS