HSM4-8-15-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HSM4-8-15-2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | HSM4-8-15-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Essentra Components |
| Kuvaus | HEX STANDOFF M4 NYLON 15MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | HSM4-8-15-2 | Valmistaja | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | HEX STANDOFF M4 NYLON 15MM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 51726 pcs | Tietolomake | HTNSP Series |
| Kategoria | Laitteisto, kiinnittimet, tarvikkeet | Paino | - |
| Tyyppi | Hex Standoff | Kierteinen / kierteetön | Threaded |
| Sarja | HSM | Kierrä, kierteen koko | M4 |
| plating | - | Muut nimet | HSM4-8-15-2-ND RPC4141 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | materiaali | Nylon, Brass Insert |
| Valmistajan toimitusaika | 4 Weeks | Pituus - Kaiken | 0.827" (21.00mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | sukupuoli | Male, Female |
| ominaisuudet | - | Halkaisija - Ulkopuolella | 0.315" (8.00mm) Hex |
| Halkaisija - Inside | - | Yksityiskohtainen kuvaus | Hex Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 0.591" (15.00mm) Natural |
| Väri | Natural | Välillä Board Korkeus | 0.591" (15.00mm) |