MMB-125-01BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMB-125-01BK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MMB-125-01BK |
|---|---|
| Valmistaja | Essentra Components |
| Kuvaus | MOUNTING BUTTON 0.330" NYLON BLK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MMB-125-01BK | Valmistaja | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | MOUNTING BUTTON 0.330" NYLON BLK | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 880861 pcs | Tietolomake | MMB Series |
| Kategoria | Laitteisto, kiinnittimet, tarvikkeet | Tyyppi | Mounting Button |
| Sarja | MMB | niitti Pituus | 0.330" (8.38mm) |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable | materiaali | Nylon |
| Valmistajan toimitusaika | 2 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| reiän halkaisija | 0.125" (3.18mm) 1/8" | Head Korkeus | 0.040" (1.02mm) |
| Head Halkaisija | 0.270" (6.86mm) | Grip Range | 0.080" ~ 0.100" (2.03mm ~ 2.54mm) |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | Mounting Button 0.080" ~ 0.100" (2.03mm ~ 2.54mm) Grip Range Nylon |