Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot - hallinta > Kaapelitelineet ja kiinnittimet > OFNS-13-312-01
OFNS-13-312-01
OFNS-13-312-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OFNS-13-312-01 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OFNS-13-312-01
Valmistaja Essentra Components
Kuvaus CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero OFNS-13-312-01 Valmistaja Essentra Components
Kuvaus CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 386771 pcs Tietolomake Fiber, Wire, Cable CatalogOFNS(B) Series Drawing
Kategoria Kaapelit, johdot - hallinta Leveys 0.270" (6.86mm)
Kirjoita attribuutit Round Tyyppi Clip, Wire Saddle
Sarja - ruuvi Koko -
paneelin paksuus 0.031" ~ 0.063" (0.79mm ~ 1.60mm) Paneeli Reikäpituus 0.312" (7.92mm)