RBF-4-8.6-16
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RBF-4-8.6-16 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | RBF-4-8.6-16 |
|---|---|
| Valmistaja | Essentra Components |
| Kuvaus | BARBED FASTENER 0.340" NYLON BLK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | RBF-4-8.6-16 | Valmistaja | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | BARBED FASTENER 0.340" NYLON BLK | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 711271 pcs | Tietolomake | RBF Series Drawing |
| Kategoria | Laitteisto, kiinnittimet, tarvikkeet | Tyyppi | Barbed Fastener |
| Sarja | RBF | niitti Pituus | 0.340" (8.64mm) |
| niitti Halkaisija | - | Muut nimet | RBF-4-8.6-16-ND RPC2895 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | materiaali | Nylon |
| Valmistajan toimitusaika | 2 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| reiän halkaisija | 0.157" (3.99mm) | Head Korkeus | 0.080" (2.03mm) |
| Head Halkaisija | 0.630" (16.00mm) | Grip Range | 0.080" ~ 0.170" (2.03mm ~ 4.32mm) |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | Barbed Fastener 0.080" ~ 0.170" (2.03mm ~ 4.32mm) Grip Range Nylon |