SLP-1-236-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SLP-1-236-01 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | SLP-1-236-01 |
|---|---|
| Valmistaja | Essentra Components |
| Kuvaus | SNAP LOCK PIN 0.316" NYLON NRTL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | SLP-1-236-01 | Valmistaja | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | SNAP LOCK PIN 0.316" NYLON NRTL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 357676 pcs | Tietolomake | SLP Series Drawing |
| Kategoria | Laitteisto, kiinnittimet, tarvikkeet | Tyyppi | Snap Lock Pin |
| Sarja | SLP-1 | niitti Pituus | 0.316" (8.03mm) |
| niitti Halkaisija | 0.090" (2.29mm) | Muut nimet | 61124011 RPC5071 SLP-1-100-236-01 SLP-1-100-236-01-ND SLP-1-236-01-ND SLP110023601 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable | materiaali | Nylon |
| Valmistajan toimitusaika | 2 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| reiän halkaisija | 0.098" (2.49mm) | Head Korkeus | 0.051" (1.30mm) |
| Head Halkaisija | 0.210" (5.33mm) | Grip Range | 0.236" (5.99mm) |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 0.090" (2.29mm) Snap Lock Pin 0.236" (5.99mm) Grip Range Nylon |