Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > Kortin oppaat > TRCG-6.675
TRCG-6.675
TRCG-6.675
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TRCG-6.675 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TRCG-6.675
Valmistaja Essentra Components
Kuvaus CARD GUIDE TEN-RACK 6.68X6 3/8"
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero TRCG-6.675 Valmistaja Essentra Components
Kuvaus CARD GUIDE TEN-RACK 6.68X6 3/8" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 80976 pcs Tietolomake TRCG Series Drawing
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Sarja TRCG
Muut nimet 61154004
RPC2137
TRCG-6.675-ND
TRCG6.675
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant For Use With / Oheistuotteet 0.050 ~ 0.087" (1.30 ~ 2.20mm) PC Boards
lisävaruste tyyppi Polycarbonate, Snap-In Mount, 6.675" (169.55mm)