Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot - hallinta > Kaapelitelineet ja kiinnittimet > WCK-720-01A-RT
WCK-720-01A-RT
WCK-720-01A-RT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WCK-720-01A-RT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WCK-720-01A-RT
Valmistaja Essentra Components
Kuvaus CBL CLIP C-TYPE NATURAL ADHESIVE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero WCK-720-01A-RT Valmistaja Essentra Components
Kuvaus CBL CLIP C-TYPE NATURAL ADHESIVE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 188395 pcs Tietolomake WCK-720-01 Series Drawing
Kategoria Kaapelit, johdot - hallinta Leveys 1.000" (25.40mm)
Kirjoita attribuutit - Tyyppi Clip, C-Type
Sarja - ruuvi Koko -
paneelin paksuus - Paneeli Reikäpituus -
Pakkaus Bulk Muut nimet RP619
WCK72001ART
aukon koko 0.720" L x 0.540" H (18.29mm x 13.72mm) Asennustyyppi Adhesive
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaalin paksuus -
Materiaali Paloluokitus UL94 V-2 materiaali Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Pituus 1.000" (25.40mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.700" (17.78mm)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Cable Clip, C-Type Natural Adhesive 0.720" L x 0.540" H (18.29mm x 13.72mm)