Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-ilmaisin - Diskreetti > 15-13D/R6GHBHC-A01/2T
15-13D/R6GHBHC-A01/2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 15-13D/R6GHBHC-A01/2T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 15-13D/R6GHBHC-A01/2T
Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED RGB CLEAR SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero 15-13D/R6GHBHC-A01/2T Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED RGB CLEAR SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 180426 pcs Tietolomake 15-13D/R6GHBHC-A01/2T
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak 632nm Red, 518nm Green, 468nm Blue
Aallonpituus - Dominant 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue
Katselukulma 120° Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 3.20mm L x 2.60mm W Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Rating 140mcd Red, 180mcd Green, 70mcd Blue Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Objektiivin läpinäkyvyys Clear Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 2.00mm x 1.80mm
linssin väri Colorless Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) 1.10mm ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Red, Green, Blue (RGB) 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue LED Indication - Discrete 2V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue 4-SMD, No Lead Nykyinen - Testi 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
kokoonpano Common Anode Väri Red, Green, Blue (RGB)
Liittyvät tuotteet
15-140 Image
  • Osa#:15-140
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375"
  • Varastossa:10351
15-1699-28 Image
  • Osa#:15-1699-28
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:REPLACEMENT FACE SEAL FOR 3M
  • Varastossa:1399
  • valmistajat:Belden
  • Kuvaus:L-V DRV-PIN MET 1/4 X 1
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:3M ADFLO HIGH EFFICIENCY
  • Varastossa:975
  • valmistajat:Belden
  • Kuvaus:L-V W/L STUD 1-1/2X3/4
  • Kuvaus:L-V DRV-PIN 1/4 X 1 1/4
  • Osa#:15-10S-W
  • Kuvaus:CONN RING CIRC 6AWG #10 CRIMP
  • Osa#:15-161-AR
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:CONN FANNING STRIP 15POS
  • Kuvaus:3M SPEEDGLAS HEADBAND AS
  • Varastossa:658
  • Osa#:15-14S-W
  • Kuvaus:CONN RING CIRC 6AWG #1/4 CRIMP
  • Kuvaus:L-V W/L STUD W 1-3/4 X 1'
  • Kuvaus:L-V DRV-PIN 3/4X1/4
  • Osa#:15-160-BL
  • Kuvaus:CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.438"
  • Kuvaus:CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.563"
15-140-Y Image
  • Osa#:15-140-Y
  • Kuvaus:L-V DRV-PIN W 1-1/2 X 1/4
  • Kuvaus:3M ADFLO POWERED AIR PUR
  • Varastossa:230
  • Osa#:15-10S-WN