Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-ilmaisin - Diskreetti > EAST1608RA6
EAST1608RA6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EAST1608RA6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EAST1608RA6
Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED RED CLEAR 2SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
9000 pcs
Product parameter
Osa numero EAST1608RA6 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED RED CLEAR 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1708558 pcs Tietolomake EAST1608RA6
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak 632nm
Aallonpituus - Dominant 624nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V
Katselukulma 100° Toimittaja Device Package 2-SMD
Koko / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Rating 56mcd Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Objektiivin läpinäkyvyys Clear Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
linssin väri Colorless Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) 0.90mm ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Red 624nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Nykyinen - Testi 20mA