Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXC100-2450SW
LXC100-2450SW
LXC100-2450SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXC100-2450SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXC100-2450SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 25-41V 2.45A
Product parameter
Osa numero LXC100-2450SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 25-41V 2.45A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1495 pcs Tietolomake LXC100 SeriesLED Brochure
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 2.3 lbs (1kg)
Voltage - lähtö 25 ~ 41 V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 8.70" L x 2.66" W x 1.46" H (221.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Sarja LXC100 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 100W Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OVP, SCP
tehokkuus 91% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.45A 25 ~ 41 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 2.45A