Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXC36-0350SW
LXC36-0350SW
LXC36-0350SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXC36-0350SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXC36-0350SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 52-102V
Product parameter
Osa numero LXC36-0350SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 52-102V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2345 pcs Tietolomake LXC36 Series
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 1.1 lbs (499g)
Voltage - lähtö 52 ~ 102 V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193.0mm x 42.5mm x 34.5mm)
Sarja LXC36 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 36W Muut nimet 633-1228
LXC360350SW
Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 90%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 350mA 52 ~ 102 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 350mA Hyväksynnät CE, cULus, EN