Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXC40-3330SW
LXC40-3330SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXC40-3330SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXC40-3330SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 4-11V 3.33A
Product parameter
Osa numero LXC40-3330SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 4-11V 3.33A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5591 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 0.662 lb (300.28g)
Voltage - lähtö 4 ~ 11 V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Sarja LXC40 Arvioinnit IP66
Virta (wattia) 40W Käyttölämpötila -20°C ~ 60°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OVP, SCP tehokkuus 84%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 3.33A 4 ~ 11 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 3.33A Hyväksynnät CE, cULus, EN