LXC50-1100SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXC50-1100SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | LXC50-1100SW |
|---|---|
| Valmistaja | Excelsys Technologies Ltd. |
| Kuvaus | LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 1.1A |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | LXC50-1100SW | Valmistaja | Excelsys Technologies Ltd. |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 1.1A | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4205 pcs | Tietolomake | LED Brochure |
| Kategoria | Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) | Paino | 1.1 lbs (499g) |
| Voltage - lähtö | 16 ~ 48 V | Jännite - Isolation | 3.75kV |
| Jännite - tulo (Min) | 90VAC | Jännite - tulo (Max) | 305VAC |
| Tyyppi | Constant Current | topologia | AC DC Converter |
| päättyminen Style | Wire Leads | Koko / Dimension | 7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193.0mm x 42.5mm x 34.5mm) |
| Sarja | LXC50SW | Arvioinnit | IP67 |
| Virta (wattia) | 50W | Käyttölämpötila | -35°C ~ 55°C |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 | Asennustyyppi | Chassis Mount |
| ominaisuudet | OVP, SCP | tehokkuus | 87% |
| himmennys | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 1.1A 16 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output |
| Nykyinen - Output (Max) | 1.1A | Hyväksynnät | CE, cULus, EN |