Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXD50-1750SW
LXD50-1750SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXD50-1750SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXD50-1750SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 9-29V 1.75A
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LXD50-1750SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 9-29V 1.75A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4588 pcs Tietolomake LED Brochure
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 1.1 lbs (499g)
Voltage - lähtö 9 ~ 29 V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193.0mm x 42.5mm x 34.5mm)
Sarja LXD50 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 50W Käyttölämpötila -35°C ~ 55°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OVP, SCP tehokkuus 87%
himmennys Analog Yksityiskohtainen kuvaus 1.75A 9 ~ 29 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 1.75A Hyväksynnät CE, cULus, EN