Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXD96-2450SW
LXD96-2450SW
LXD96-2450SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXD96-2450SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXD96-2450SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 19-39.1V
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero LXD96-2450SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 19-39.1V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1893 pcs Tietolomake LXD96 SeriesLED Brochure
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 1.9 lbs (861.8g)
Voltage - lähtö 19 ~ 39.1 V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 7.91" L x 2.66" W x 1.46" H (201.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Sarja LXD96 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 96W Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OTP, OVP, SCP
tehokkuus 89% himmennys Analog
Yksityiskohtainen kuvaus 2.45A 19 ~ 39.1 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 2.45A