Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXV100-105SW
LXV100-105SW
LXV100-105SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXV100-105SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXV100-105SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 105V 950MA
Product parameter
Osa numero LXV100-105SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 105V 950MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1608 pcs Tietolomake LED Brochure
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 2.1 lbs (952.5g)
Voltage - lähtö 105V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 7.24" L x 2.66" W x 1.46" H (184.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Sarja LXV100 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 100W Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C
tehokkuus 93% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 950mA 105V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 950mA