Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXV150-050SW
LXV150-050SW
LXV150-050SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXV150-050SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXV150-050SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 50V 3A
Product parameter
Osa numero LXV150-050SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 50V 3A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1377 pcs Tietolomake LXV150 SeriesLED Brochure
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 2.3 lbs (1kg)
Voltage - lähtö 50V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm)
Sarja LXV150 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 150W Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C
tehokkuus 93% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 3A 50V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 3A