Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LXV40-048SW
LXV40-048SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXV40-048SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXV40-048SW
Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 48V 800MA
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LXV40-048SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 48V 800MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5835 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 0.662 lb (300.28g)
Voltage - lähtö 48V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Sarja LXV40 Arvioinnit IP66
Virta (wattia) 40W Käyttölämpötila -20°C ~ 60°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 87%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 800mA 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 800mA Hyväksynnät CE, EN, UL