Koti > Tuotteet > Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit > Ferrite Cores > E14/3.5/5/R-3C90
E14/3.5/5/R-3C90
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E14/3.5/5/R-3C90 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E14/3.5/5/R-3C90
Valmistaja FERROXCUBE
Kuvaus PLANAR E CORES
(Yhdysvaltain dollareina)
1800 pcs
Product parameter
Osa numero E14/3.5/5/R-3C90 Valmistaja FERROXCUBE
Kuvaus PLANAR E CORES Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 283725 pcs Tietolomake
Kategoria Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit Leveys 5.00mm
Toleranssi - Toimittaja Device Package E 14 x 3.5 x 5
Sarja * Muut nimet 432202091231
BG3EER1403051U200P
materiaali 3C90 Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Pituus 14.00mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 3.50mm aukko -