Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > AC-tuulettimet > FDA2-R17251QBKT4F
FDA2-R17251QBKT4F
FDA2-R17251QBKT4F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FDA2-R17251QBKT4F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FDA2-R17251QBKT4F
Valmistaja Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Kuvaus FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
(Yhdysvaltain dollareina)
12 pcs
Product parameter
Osa numero FDA2-R17251QBKT4F Valmistaja Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Kuvaus FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2068 pcs Tietolomake
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 51.00mm
Paino 2.5 lbs (1.1kg) Voltage Range -
Jännite - Rated 230VAC päättyminen 2 Terminals
staattinen paine 0.787 in H2O (196.0 Pa) Koko / Dimension Round - 172mm Dia
Sarja HPLC, FDA2-R17251 RPM 3300 RPM
Virta (wattia) 26.00W Käyttölämpötila -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
melu 61.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Frame Aluminum Materiaali - Blade Steel
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.110A laakeri tyyppi Ball