Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > FO1HSCBF25.0-T3
FO1HSCBF25.0-T3
FO1HSCBF25.0-T3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FO1HSCBF25.0-T3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FO1HSCBF25.0-T3
Valmistaja Fox Electronics
Kuvaus OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero FO1HSCBF25.0-T3 Valmistaja Fox Electronics
Kuvaus OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62194 pcs Tietolomake F130 Series
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.083" L x 0.067" W (2.10mm x 1.70mm)
Sarja F135 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Muut nimet 631-1458-2
F135-25
FO1HSCBF25.0
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm)
toiminto Standby (Power Down) taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 25MHz Yksityiskohtainen kuvaus 25MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 5mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA