Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > PIM300FZ
PIM300FZ
PIM300FZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PIM300FZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PIM300FZ
Valmistaja GE Critical Power
Kuvaus DC DC CONVERTER -48V 300W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs20 pcs
40 pcs60 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero PIM300FZ Valmistaja GE Critical Power
Kuvaus DC DC CONVERTER -48V 300W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1407 pcs Tietolomake PIM300x Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 -48V
Jännite - tulo (Min) -38V Jännite - tulo (Max) -75V
Tyyppi Non-Isolated PoL Module Koko / Dimension 2.78" L x 1.45" W x 0.50" H (70.6mm x 36.8mm x 12.7mm)
Sarja PIM300X Virta (wattia) 300W
Pakkaus Tray Pakkaus / Case Module
Muut nimet 555-1159
CC109113858
Käyttölämpötila -5°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, OVP, UVLO
tehokkuus 98% Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output -48V 6.25A, 2.4A -38V - -75V Input
Nykyinen - Output (Max) 6.25A, 2.4A Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
PIM286 Image
  • Osa#:PIM286
  • valmistajat:Pimoroni
  • Kuvaus:OCTOCAM PI ZERO W PROJECT KIT
  • Varastossa:2484
PIM301 Image
  • Osa#:PIM301
  • valmistajat:Pimoroni
  • Kuvaus:BUTTON SHIM
  • Varastossa:11676
PIM297 Image
  • Osa#:PIM297
  • Kuvaus:HYPERPIXEL - 3.5" HI-RES DISPLAY