Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > PIM400KZ
PIM400KZ
PIM400KZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PIM400KZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PIM400KZ
Valmistaja GE Critical Power
Kuvaus DC DC CONVERTER -48V 400W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero PIM400KZ Valmistaja GE Critical Power
Kuvaus DC DC CONVERTER -48V 400W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1618 pcs Tietolomake PIM400 Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 -48V
Jännite - Isolation 2.25kV Jännite - tulo (Min) -36V
Jännite - tulo (Max) -75V Tyyppi Isolated Module, Digital
Toimittaja Device Package Quarter Brick Koko / Dimension 2.30" L x 1.45" W x 0.54" H (58.4mm x 36.8mm x 13.7mm)
Sarja PIM400 Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 18-DIP Module, 1/4 Brick Muut nimet 150019197
PIM400KZ-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 2A (4 Weeks)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, UVLO tehokkuus 98.5%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module, Digital DC DC Converter 2 Output -48V 10A -36V - -75V Input Nykyinen - Output (Max) 10A
Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
PIM400Z Image
PIMZ2,115 Image
  • Osa#:PIMZ2,115
  • valmistajat:Nexperia
  • Kuvaus:TRANS NPN/PNP 50V 0.15A 6TSOP
  • Varastossa:991276
PIMD2,115 Image
  • Osa#:PIMD2,115
  • valmistajat:Nexperia
  • Kuvaus:TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.6W 6TSOP
  • Varastossa:1012776
  • Osa#:PIM373
  • valmistajat:Pimoroni
  • Kuvaus:VL53L1X TIME OF FLIGHT (TOF) SEN
  • Osa#:PIM369
  • valmistajat:Pimoroni
  • Kuvaus:HYPERPIXEL 4.0 (TOUCH)
PIMD3,115 Image
  • Osa#:PIMD3,115
PIMT1,115 Image
  • Osa#:PIMT1,115
  • Kuvaus:TRANS 2PNP 40V 0.1A 6TSOP
PIMC31,115 Image
  • Osa#:PIMC31,115
  • Kuvaus:TRANS NPN/PNP PREBIAS 6TSOP
  • Osa#:PIM367
  • Kuvaus:YELLOW/BLACK/WHITE INKY PHAT
  • Osa#:PIM371
  • Kuvaus:AUTOMATION:BIT
PIM400K8Z Image
  • Osa#:PIM368
  • Kuvaus:BLACK/WHITE INKY PHAT EPAPER
PIMN31,115 Image
  • Osa#:PIMN31,115
  • Kuvaus:TRANS 2NPN PREBIAS 0.42W 6TSOP
  • Osa#:PIM372
  • Kuvaus:HDMI 8" LCD SCREEN KIT (1024X768
  • Osa#:PIM370
  • Kuvaus:HYPERPIXEL 4.0 (NON-TOUCH)
PIMZ2,125 Image
  • Osa#:PIMZ2,125
PIM400K6Z Image
  • Osa#:PIM374
  • Kuvaus:1.12" MONO OLED (128X128, WHITE/
PIMH9,115 Image
  • Osa#:PIMH9,115
  • Kuvaus:TRANS 2NPN PREBIAS 0.6W 6TSOP