Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > QW030CL1
QW030CL1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta QW030CL1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero QW030CL1
Valmistaja GE Critical Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 30W
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero QW030CL1 Valmistaja GE Critical Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5619 pcs Tietolomake QW030xx DUAL Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) Sarja QW030
Virta (wattia) 30W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 8-DIP Module Muut nimet 108962176
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO tehokkuus 88%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.75A, 1.75A 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 1.75A, 1.75A