Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Useat johtokytkennät > C1002A.18.02
C1002A.18.02
C1002A.18.02
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1002A.18.02 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1002A.18.02
Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE SPEAKER 2COND 18AWG 500'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 830 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero C1002A.18.02 Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE SPEAKER 2COND 18AWG 500' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 830 pcs Tietolomake
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 18 AWG
Jännite 300V Käyttö Audio-Video, Home
Shield Type - Shield Material -
Shield kattavuus - Sarja -
Arvioinnit - Käyttölämpötila -20°C ~ 75°C
Napaluku 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Pituus 500.0' (152.4m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color White
Takki (Insulation) Paksuus 0.0280" (0.711mm) Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Takki (Insulation) Halkaisija 0.235" (5.97mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Conductor Speaker Cable White 18 AWG 500.0' (152.4m) kapellimestari Strand 7/26