C1333A.21.10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1333A.21.10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | C1333A.21.10 |
|---|---|
| Valmistaja | General Cable |
| Kuvaus | CABLE 2COND 20AWG GRAY 1000' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 25 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | C1333A.21.10 | Valmistaja | General Cable |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 535 pcs | Tietolomake | General Cable Wire & Cable Catalog |
| Kategoria | Kaapelit, johdot | lankatulkki | 20 AWG |
| Jännite | 300V | Käyttö | Audio-Video, Home |
| Shield Type | - | Shield Material | - |
| Shield kattavuus | - | Sarja | - |
| Arvioinnit | - | Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Napaluku | 2 | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 6 Weeks | Pituus | 1000.0' (304.8m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | takki Color | Gray |
| Takki (Insulation) Paksuus | 0.0280" (0.711mm) | Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (Insulation) Halkaisija | 0.206" (5.23mm) | ominaisuudet | Drain Wire |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 2 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 20 AWG 1000.0' (304.8m) | kapellimestari Strand | 7/28; 10/30 |
| Johdin materiaali | Copper, Tinned | Johdin Eristys | Polyethylene (PE) |
| Kaapelin tyyppi | Multi-Conductor |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
C13353_LEILA-R-CLIP16 - valmistajat:
LEDiL - Kuvaus:
REFLECTOR ROUND 1 POS 21.6MM D 1 - Varastossa:
- Osa#:
C1335A.21.10 - valmistajat:
General Cable - Kuvaus:
CABLE 3COND 22AWG GRY SHLD 1000' - Varastossa:
C1335A.18.10 - valmistajat:
General Cable - Kuvaus:
CABLE 3COND 22AWG GRAY SHLD 500' - Varastossa:
C13363_STRADA-IP-2X6-T2 - valmistajat:
LEDiL - Kuvaus:
LENS RECT 12POS 71.4X173MM - Varastossa:
8353
C13301_STRADA-2X2-T3 - valmistajat:
LENS CLR ASYMMETRICAL ADH SCREW - Varastossa:
C1332.18.10 - valmistajat:
3C/20 7/28TC BRD SH TYPE CM - Varastossa:
C13397_CLAMP-S3000 - valmistajat:
BASE PART RND 1POS 50MM D 10MM H - Varastossa:
C13333_MIRELLA-CL - valmistajat:
LENS RND 1POS 41MM 3.4MM HT - Varastossa:
C13324_LENA-STD-BASE-CXA25 - valmistajat:
BASE RND 58.71MM DIA 14.46MM HT - Varastossa:
C1337.18.10 - valmistajat:
4C/22 7/30TC SPIRAL SH CM - Varastossa:
165
C13361_STRADA-SQ-VSM - valmistajat:
LENS SQ 1POS 25X25MM 6.8MM HT - Varastossa:
C13395_CLAMP-S2000 - valmistajat:
C13300_STRADA-2X2-T2 - valmistajat:
BASE PART 1POS 50MM D 10MM H - Varastossa: