Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Yksittäiset johtokaapelit (kytkentäkaapelit) > C2028A.12.07
C2028A.12.07
C2028A.12.07
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2028A.12.07 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2028A.12.07
Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP SOLID 20AWG BLUE 100'
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Osa numero C2028A.12.07 Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP SOLID 20AWG BLUE 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5670 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 20 AWG
Jännite 300V Sarja 2028A