Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Yksittäiset johtokaapelit (kytkentäkaapelit) > C2064A.12.03
C2064A.12.03
C2064A.12.03
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2064A.12.03 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2064A.12.03
Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Osa numero C2064A.12.03 Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP STRND 18AWG RED 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3813 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 18 AWG
Jännite 300V Sarja 2064A