Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Yksittäiset johtokaapelit (kytkentäkaapelit) > C2101A.21.06
C2101A.21.06
C2101A.21.06
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2101A.21.06 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2101A.21.06
Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP STRND 22AWG GREEN 1000'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 650 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Osa numero C2101A.21.06 Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP STRND 22AWG GREEN 1000' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 650 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 22 AWG
Jännite 600V Sarja 2101A