Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Yksittäiset johtokaapelit (kytkentäkaapelit) > C2102A.12.10
C2102A.12.10
C2102A.12.10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2102A.12.10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2102A.12.10
Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP STRND 20AWG GRAY 100'
Product parameter
Osa numero C2102A.12.10 Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP STRND 20AWG GRAY 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5379 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 20 AWG
Jännite 600V Sarja 2102A