Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Yksittäiset johtokaapelit (kytkentäkaapelit) > C2117A.21.02
C2117A.21.02
C2117A.21.02
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2117A.21.02 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2117A.21.02
Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP SOLID 22AWG WHITE 1000'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 883 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Osa numero C2117A.21.02 Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP SOLID 22AWG WHITE 1000' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 883 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 22 AWG
Jännite 600V Sarja 2117A